Florbalový set pre školy

10 položiek celkom
set branka
€149,90

SET - 2 florbalové bránky MPS obsahuje 2 veľmi rýchlo zložiteľné aj rozložiteľné florbalové skladacie bránky zápasových rozmerov. Doba dodania 2-4 pracovné dni

Kód: 1732
MPS brankarsky florbalovy set Blue
€159,90

MPS brankársky florbalový set Blue určený pre amatérskych brankárov a školy, ktorý potrebujú funkčnú výstroj za dobrú cenu.   Doba dodania 2-4 pracovné dni

Kód: 1798/XL
mps brankarsky florbalovy set bo
€159,90

MPS brankársky florbalový set oranžový určený pre amatérskych brankárov a školy, ktorý potrebujú funkčnú výstroj za dobrú cenu.   Doba dodania 2-4 pracovné dni

Kód: 1801/M
mps brankarsky florbalovy set wg
€159,90

MPS brankársky florbalový set zelený určený pre amatérskych brankárov a školy, ktorý potrebujú funkčnú výstroj za dobrú cenu. Doba dodania 2-4 pracovné dni

Kód: 1804/XL
Snímka obrazovky 2023 10 03 o 14.34.44 2
€184

Florbalový set MPS JUNGLE MINI - Green/Navy obsahuje 12 ks rovných hokejok + 10 ks loptičiek MPS Net. DOBA DODANIA 2-4 PRACOVNÉ DNI

Kód: 1818/75C
Florbalový set MPS BOOMERANG Black
€199,90

Florbalový set MPS BOOMERANG Black obsahuje 12 ks hokejok + 10 ks loptičiek DOBA DODANIA SETU: 2 - 4 pracovné dni

Kód: 1812/95C
Florbalový set ACCUFLI AirTek A100 - Orange
€219,90

Florbalový set ACCUFLI AirTek A100 - Orange. Seniorský/školský set obsahuje 10 ks hokejok + 10 ks loptičiek IFF DOBA DODANIA SETU: 2 - 4 pracovné dni

Kód: 1809/100
Snímka obrazovky 2023 10 03 o 14.53.26 2
€219,90

Florbalový set MPS WILDSTICK Red obsahuje 12 ks hokejok + 10 ks loptičiek   DOBA DODANIA SETU: 2 - 4 pracovné dni

Kód: 1827/100
branka vystroj
€300

MPS brankársky florbalový set obsahuje florbalové bránky MPS  zápasových rozmerov +  brankársky florbalový set určený pre amatérskych brankárov a školy, ktorý potrebujú funkčnú...

Kód: 1833/MOD
Snímka obrazovky 2023 10 04 o 7.03.31
€349

MPS florbalový set BOOMERANG TEAM-GOAL black - Špeciálny florbalový set určený pre základné i stredné školy, školské kluby a Centrá voľného času. Set obsahuje 2 ks florbalové...

Kód: 1830/95C