Mini Band

Kód: 46/EXT 46/LIG 46/MED 46/HEA 46/EXT2 46/5KS Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: PROagility
€2,54 €3,58 €4,08 €4,56 €5,10 €16,20 od €2,54
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Odpor
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 Zvoľte variant

Mini Bandy v piatich dostupných variantách. (Extra Light, Light, Medium, Heavy, Extra Heavy) Možnosť zakúpenia praktického setu v skvelej cene.

 

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Originálne produkty
Originálne produkty
Predaj nových a originálnych produktov
Produkty skladom
TOP produkty skladom
Množstvo produktov, ktoré sú skladom odosielame do 24 hodín
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Minibandy (malé gumové expandery) sú  moderná a ľahko dostupná tréningová pomôcka, ktorá  má veľkú škálu použitia a výhod nielen z pohľadu silového tréningu, ale i samotného funkčného tréningu v konkrétnom športe. Používa sa na tréning  hornej i dolnej časti tela. V ponímaní funkčnosti využívame minibandy na  pohyby potrebné pre vlastný športový výkon, ako napríklad vo futbale kop do lopty a pod. Minibandy sa skvelo osvedčili pri tréningu mobility, ale i pri rehabilitácii hráčov po zranení. Vďaka svojej elasticite sa výborne hodia i v rámci rozcvičenia na rozohriatie, či tonizáciu svalový vlákien v rámci prípravy na zápas, či športový výkon. Vlastné cvičenia s minibandmi zlepšujú flexibilitu, silu a rozsah pohybu danej svalovej partie. Pomôcka je vhodná pre všetkých ktorí si chcú svoj tréning a cvičenia ozvláštniť a dynamizovať. Na rozdiel od bežných činiek je tu rezistencia vyvolaná ako v koncentrickej, tak aj v excentrickej fáze pohybu, čo sa vždy pri práci s činkami povedať nedá. Aj to ho robí funkčným, a preto expander odporúčam ako skvelú alternatívu k bežnému silovému tréningu s činkami či na strojoch.

Tonizácia svalov – v podstate znamená vyplavenie budivých katecholamínov – napr. adrenalín, ktoré dráždia nervový a následne aj svalový systém. To vyvolá celý rad reakcií v organizme. Hovoríme o okamžitej tonizácii. To je taká, ktorá je realizovaná 4 – 8 hodín pred zápasom. Tonizácia, ako spôsob nabudenia organizmu pred zápasom má svoje fyziologické opodstatnenie a v poslednom čase stále viacej trénerov využíva minibandy, ako sofistikovanú pomôcku, pre tento spôsob prípravy organizmu na záťaž pred samotným športovým výkonom./  Spracoval Mgr. Milan Ivanka

Dodatočné parametre

Kategória: Expandéry a gumy
Záruka: 2 roky